Maced

KARMA DLA PSA


Przedstawiciele

Marzena Zielińska : Województwo -Zachodnio-Pomorskie

tel: 602-483-870

m.zielinska@maced.pl

Tomasz Dąbrowski - województwo pomorskie

tel: 600-925-578

t.dabrowski@maced.pl

Anna Skoczylas

tel: 532-855-586

a.skoczylas@maced.pl

Michał Hoffmann : Województwo - Kujawsko-Pomorskie

Tel: 882-710-908

m.hoffmann@maced.pl

Jakub Gorączkkowski:Województwo wielkopolskie, lubuskie

tel: 664-172-003

j.goroczkowski@maced.pl

Diana Brzeźińska

tel: 538-238-116

d.brzezinska@maced.pl

Łukasz Kępka- Województwo : podlaskie, warmińsko-mazurskie

TEL: 881-591-830

l.kepka@maced.pl

Adrian Polak

tel: 538-238-115

a.polak@maced.pl

 

mapka

Piotr Michalewski województwo dolnośląskie

tel: 728-981-303

p.michalewski@maced.pl

 

Ireneusz Stasiak : Województwo Mazowieckie

Tel: 882-710-906

irek@maced.pl

Tomasz Osiecki

tel: 882-710-905

t.osiecki@maced.pl

Adam Stasiak - województwo - łódzkie

tel: 600-925-282

a.stasiak@maced.pl

Karolina Stasiak

tel: 664-918-830

k.stasiak@maced.pl

Adriana Grzesik: Województwo - Śląskie, Opolskie

Tel: 882-710-907

ada@maced.pl

Krystian Orzechowski

tel: 664-918-842

k.orzechowski@maced.pl

Jakub Karcz : Województwo - Lubelskie,Podkarpackie

Tel: 668-404-533

j.karcz@maced.pl

Rafał Karcz

tel: 532-751-221

r.karcz@maced.pl

Mariusz Ślewa Województwo - Małopolskie, Świetokrzyskie

Tel: 664-172-004

m.slewa@maced.pl

Maciej Kosowski

tel: 538-238-117

m.kosowski@maced.pl



PROJEKT I WYKONANIE: a-tech.pl
Copyright by Maced © 2017 - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Google+
Dotacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 "Dotacje na innowacje" i "Inwestujemy w waszą przyszłość". Umowa o dofinansowanie nr UDA - POIG.08.02.00-32-053/13-01. Projekt "Wdrożenie zaawansowanego systemu B2B w przedsiębiorstwie MACED, wspomagającego procesy biznesowe i komunikację z partnerami handlowymi". Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu w kwocie w zł: 578 697,00. Projekt współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 w kwocie w zł: 680 820,00. Okres realizacji: 2014-2015.
SZCZEGÓŁY PROJEKTU: projekt będzie polegać na wytworzeniu oprogramowania dedykowanego na potrzeby wnioskującego i jego partnerów biznesowych. W ramach projektu zostaną wytworzone moduły dedykowane platformy B2B, która zautomatyzuje procesy biznesowe pomiędzy wnioskującymi i Partnerami w zakresie zarządzania promocjami, marketingiem, sprzedażą, wsparciem sprzedaży, zbieraniem informacji o obrocie próbek towarów oraz prowadzeniem rozmów handlowych. Zasięg projektu: krajowy, rynek docelowy: sklepy i hurtowanie.

Strona używa cookies (ciasteczek)

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym Regulaminie.