Maced

KARMA DLA PSA

O FIRMIEPrzysmaki_!_Na_tym_znamy_sie_najlepiej.pdf Pet_market_2009.pdf

Witamy na naszej stronie internetowej. 

Mamy nadzieję, że nasza nowa strona internetowa, pozwoli Państwu w łatwy i dostępny sposób zapoznać się z naszą ofertą.

Znajdziecie tu Państwo informację o nowościach i promocjach, a zalogowani klienci będą mieli możliwość dokonania zakupów bezpośrednio na naszej stronie.

Wszystkie produkty Maced, są zdrowe, naturalne i w pełni przyswajalne.
Nasze produkty suszymy starannie aby wydobyć z nich smak i zapach idealny dla każdego psa.
Produkty Maced pomagają dbać o higenę jamy ustnej a w szczególności czyszczą zęby i wzmacniają dziąsła.

Najlepsze przysmaki dla psów

 


PROJEKT I WYKONANIE: a-tech.pl
Copyright by Maced © 2021 - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Google+
Dotacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 "Dotacje na innowacje" i "Inwestujemy w waszą przyszłość". Umowa o dofinansowanie nr UDA - POIG.08.02.00-32-053/13-01. Projekt "Wdrożenie zaawansowanego systemu B2B w przedsiębiorstwie MACED, wspomagającego procesy biznesowe i komunikację z partnerami handlowymi". Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu w kwocie w zł: 578 697,00. Projekt współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 w kwocie w zł: 680 820,00. Okres realizacji: 2014-2015.
SZCZEGÓŁY PROJEKTU: projekt będzie polegać na wytworzeniu oprogramowania dedykowanego na potrzeby wnioskującego i jego partnerów biznesowych. W ramach projektu zostaną wytworzone moduły dedykowane platformy B2B, która zautomatyzuje procesy biznesowe pomiędzy wnioskującymi i Partnerami w zakresie zarządzania promocjami, marketingiem, sprzedażą, wsparciem sprzedaży, zbieraniem informacji o obrocie próbek towarów oraz prowadzeniem rozmów handlowych. Zasięg projektu: krajowy, rynek docelowy: sklepy i hurtowanie.

Strona używa cookies (ciasteczek)

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym Regulaminie.