Maced

KARMA DLA PSA

KLUB BADMINTONA


Aktualności:

 

 

Jest podium!

 

25.04.2015.r. w Przeźmierowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym i stały na dobrym poziomie. W turnieju udział wzięło 10 drużyn. ZKB „Maced” Polanów uplasował się na III. miejscu. Klub zdobył 9 punktów do klasyfikacji Sportu Dzieci i Młodzieży prowadzonej przez Ministerstwo Sportu. Medalistami turnieju zostali następujący nasi zawodnicy: srebrny medal: Monika Barańska i Wiktoria Tobisz (gra podwójna)brązowy medal: Hubert Sznyter i Maciej Kruszyński (gra podwójna)j, brązowe medale: Hubert Sznyter w grze mieszanej oraz Oliwia Reichel w grze podwójnej.

 

Puchar Macedu po raz VIII

21.03.2015.r. w Hali Gimnazjum w Polanowie odbył się Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików, Młodzików Młodszych i Żaków. O Puchary  Macedu rywalizowało siedemdziesiąt zawodniczek i zawodników z 9 klubów północno–zachodniej Polski. Najlepiej z naszych graczy spisał się Hubert Sznyter (młodziki młodsze), który w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej zajął pierwsze miejsce. Wsród juniorów młodszych, nasz zawodnik Nikodem Ratkowski, spisał się dobrze zajmując w grze pojedynczej trzecie miejsce, w grze podwójnej drugie, a w mieszanej pierwsze – miejsce. W młodzikach najlepiej spisał się debel Monika Barańska – Wiktoria Tobisz. Dziewczyny zajęły trzecie miejsce, tak samo, jak startujący solo w grupie żaków Wojtek Lebioda.


PROJEKT I WYKONANIE: a-tech.pl
Copyright by Maced © 2018 - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Google+
Dotacje

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 "Dotacje na innowacje" i "Inwestujemy w waszą przyszłość". Umowa o dofinansowanie nr UDA - POIG.08.02.00-32-053/13-01. Projekt "Wdrożenie zaawansowanego systemu B2B w przedsiębiorstwie MACED, wspomagającego procesy biznesowe i komunikację z partnerami handlowymi". Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu w kwocie w zł: 578 697,00. Projekt współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 w kwocie w zł: 680 820,00. Okres realizacji: 2014-2015.
SZCZEGÓŁY PROJEKTU: projekt będzie polegać na wytworzeniu oprogramowania dedykowanego na potrzeby wnioskującego i jego partnerów biznesowych. W ramach projektu zostaną wytworzone moduły dedykowane platformy B2B, która zautomatyzuje procesy biznesowe pomiędzy wnioskującymi i Partnerami w zakresie zarządzania promocjami, marketingiem, sprzedażą, wsparciem sprzedaży, zbieraniem informacji o obrocie próbek towarów oraz prowadzeniem rozmów handlowych. Zasięg projektu: krajowy, rynek docelowy: sklepy i hurtowanie.

Strona używa cookies (ciasteczek)

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym Regulaminie.